ZOZZ header

Koledzy,

podobnie jak rok temu, także teraz od listopada ub. roku czekam na zgłoszenie waszych imprez żeglarskich i regat w sezonie 2017 roku, ale jak dotychczas tylko Myślibórz i Złocieniec przysłał wstępną informację. Bardzo proszę o jak najszybsze przysłanie dalszych zgłoszeń i terminarzy, w tym także nie tylko regat, ale i takich waszych imprez klubowych jak otwarcie i zamknięcie sezonu żeglarskiego, spotkania rocznicowe, bale żeglarskie, itp., co pozwoli na uzupełnienie okręgowego Kalendarza Imprez ZOZŻ na rok 2017 Dla lepszej koordynacji załączam dotychczasowe nadesłane terminy (poniżej). Proszę też o zapoznanie się z już ustalonym przez Kom. Żeglarstwa Morskiego Kalendarzem Regat ZOZŻ 2017 (jest na stronie ZOZŻ, w zakładce – Jachty balastowe/Kalendarz regat 2017). Zapraszam do bliższej współpracy…


Przypominam równocześnie wszystkim Klubom ZOZZ, że czekamy na zgłoszenia kandydatur do naszych okręgowych i szczecińskich nagród żeglarskich za sezon 2016, w tym Rejsów Roku i Żeglarzy Roku 2016 (szczegóły na stronie ZOZŻ), a także do ogólnopolskich nagród Magazynu „Wiatr”.
Z żeglarskimi pozdrowieniami
Przew. Kom. Żeglarstwa Śródlądowego Wiesław Seidler tel.: (508) 180-035
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczecin, 19.01.2017

 

Zobacz: kalendarz regat i imprez ZOZŻ – śródlądzie 2017.

Początek strony