×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/04/29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 MG 0271 foto Tomasz Seidler CŻ previewTo były dwa dni pełne emocji, morderczej walki i ogromnej dawki sportowej rywalizacji. W pierwszych Regatach Wiosennych wystartowało 56 zawodników z Goleniowa, Koszalina, Mrzeżyna i Szczecina, którzy zmierzyli się ze sobą w sześciu wyścigach. Miłośnicy wody rywalizowali ze sobą na Jeziorze Dąbie. Pogoda ich nie rozpieszczała. Pierwszego dnia zmagali się z sinym wiatrem, zaś drugiego świeciło słońce i rywalizowali przy słabym wietrze. Regaty Wiosenne zostały rozegrane w klasach Optimist, Laser (4,7, Radial, Standard), 505 oraz Techno.

Czytaj więcej...

szkolenie sedziow pzz 2018 4fb3c8ce 855x590Kolegium Sędziów Polskiego Związku Żeglarskiego serdecznie zaprasza na kursokonferencję sędziów sportowych PZŻ, która odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 r. w Trójmieście.
Program kursokonferencji w głównej mierze opierać się będzie na pracy warsztatowej obejmującej prowadzenie wyścigów, przepisy Części 2 PRŻ ze specjalnym naciskiem na Rozdział C oraz procedury stosowane w trakcie rozpatrywań (protestów, rozpatrywań z udziałem osób wspierających a także rozpatrywań dotyczących nagannego zachowania). Przewidziany jest również krótki panel związany z sędziowaniem przepisu 42.

Czytaj więcej...

skrzypulecW najnowszym rankingu World Sailing z dnia 29.01.2018 r. Agnieszka Skrzypulec (SEJK Pogoń Szczecin) i Irmina Mrózek Gliszczyńska (ChKŻ Chojnice) w klasie 470 kobiet zajmują drugie miejsce, obecnie jest to najwyższe miejsce w historii żeglarstwa polskiego kobiet klas olimpijskich dwuosobowych.

Zobacz: WORLD SAILING RANKINGS

J.K.

Ostatnie dwa tygodnie to dla żeglarzy SEJK POGOŃ Szczecin starty w Mistrzostwach Europy , Mistrzostwach Świata i Pucharze Europy. W dniach 27.06.2015 – 04.07.2015 w Aarhus żeglarze klasy 470 rywalizowali w Mistrzostwach Europy . Reprezentantki Polski Agnieszka Skrzypulec (SEJK POGOŃ Szczecin) z Irminą Mrozek – Gliszczyńską (ChKŻ Chojnice) zajęły 8 miejsce.

Czytaj więcej...

W dniach 27-28 czerwca 2015r. na Jeziorze Myśliborskim rozegrane zostały XLIV Regaty
o puchar Leonida Teligi w klasach Optimist grupa A i B.

W regatach startowali przedstawiciele z 11 klubów żeglarskich z całej Polski.
(MOSW Choszczno, UKS Barnim Goleniów, AZS Poznań, JKW Poznań, Koszalin, MOSW
Choszczno, KSCŻ Szczecin, Sejk Pogoń Szczecin, MKŻRMH Szczecin; MKR Tramp Mielno, oraz
MKS Szkuner Myślibórz).

Czytaj więcej...

W poniedziałek 29.06.2015 w zakończonych Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie Laser Standard i Otwartych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Regatowego Klas Laser w klasie Laser 4,7 bardzo dobre wyniki uzyskali żeglarze szczecińskich klubów SEJK POGOŃ Szczecin i KS Centrum Żeglarskie Szczecin.

Czytaj więcej...

Kolejny przystanek cyklu regat ENERGA Sailing Cup dla zawodników klasy Optimist przechodzi do historii. Rangę regat podnosił fakt iż była to dla zawodników jednocześnie ostatnia eliminacja do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, które odbędą się z nie gdzie indziej, a właśnie w Dziwnowie, na przełomie sierpnia i września.

Czytaj więcej...

W niedziele31.05.2015 w Pucku zakończył się Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego część II. To kolejny dobry start w regatach młodych żeglarzy zachodniopomorskich .

Czytaj więcej...

W sobotę 30.05.2015 w Medemblik zakończyli rywalizację żeglarze klas olimpijskich. W śród reprezentantów Polski było czterech zawodników reprezentujących kluby SEJK POGOŃ Szczecin i K.S. Centrum Żeglarski Szczecin. W klasie 470 Agnieszka Skrzypulec (SEJK POGOŃ Szczecin) z Irminą Mrózek – Gliszczynską (CHKŻ Chojnice) zajęły III miejsce.

Czytaj więcej...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/04/29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przeczytaj: Puchar Świata w Hyerez

{gallery}2015/04/29{/gallery}
Zobacz: Rusza Puchar Świata w Hyeres
Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski w Szczecinie zaprasza rodziców dzieci zakwalifikowanych do ogólnopolskiego programu edukacji żeglarskiej „Energa Sailing na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 05.03.2015 (czwartek) o godz. 1630 na terenie Centrum Żeglarskiego, ul. Przestrzenna 21 w Szczecinie.

Proszę o dostarczenie dokumentów :

1. Deklaracji uczestnictwa w programie
2. Kwestionariusza osobowego
3. Oświadczenia
4. Zaświadczenia lekarskiego
5. Kopi polisy NNW dziecka

Koordynator Programu
Jacek Kierzek
Zobacz: zaproszenie dla szkół podstawowych w Szczecinie do udziału w programie Edu Energa Sailing.

Przewodniczący Komisji Sportu ZOZŻ
Koordynator Programu Edu Energa Sailing w Szczecinie
Jacek Kierzek


Początek strony