×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/04/29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ostatnie dwa tygodnie to dla żeglarzy SEJK POGOŃ Szczecin starty w Mistrzostwach Europy , Mistrzostwach Świata i Pucharze Europy. W dniach 27.06.2015 – 04.07.2015 w Aarhus żeglarze klasy 470 rywalizowali w Mistrzostwach Europy . Reprezentantki Polski Agnieszka Skrzypulec (SEJK POGOŃ Szczecin) z Irminą Mrozek – Gliszczyńską (ChKŻ Chojnice) zajęły 8 miejsce.

Czytaj więcej...

W dniach 27-28 czerwca 2015r. na Jeziorze Myśliborskim rozegrane zostały XLIV Regaty
o puchar Leonida Teligi w klasach Optimist grupa A i B.

W regatach startowali przedstawiciele z 11 klubów żeglarskich z całej Polski.
(MOSW Choszczno, UKS Barnim Goleniów, AZS Poznań, JKW Poznań, Koszalin, MOSW
Choszczno, KSCŻ Szczecin, Sejk Pogoń Szczecin, MKŻRMH Szczecin; MKR Tramp Mielno, oraz
MKS Szkuner Myślibórz).

Czytaj więcej...

W poniedziałek 29.06.2015 w zakończonych Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie Laser Standard i Otwartych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Regatowego Klas Laser w klasie Laser 4,7 bardzo dobre wyniki uzyskali żeglarze szczecińskich klubów SEJK POGOŃ Szczecin i KS Centrum Żeglarskie Szczecin.

Czytaj więcej...

Kolejny przystanek cyklu regat ENERGA Sailing Cup dla zawodników klasy Optimist przechodzi do historii. Rangę regat podnosił fakt iż była to dla zawodników jednocześnie ostatnia eliminacja do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, które odbędą się z nie gdzie indziej, a właśnie w Dziwnowie, na przełomie sierpnia i września.

Czytaj więcej...

W niedziele31.05.2015 w Pucku zakończył się Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego część II. To kolejny dobry start w regatach młodych żeglarzy zachodniopomorskich .

Czytaj więcej...

W sobotę 30.05.2015 w Medemblik zakończyli rywalizację żeglarze klas olimpijskich. W śród reprezentantów Polski było czterech zawodników reprezentujących kluby SEJK POGOŃ Szczecin i K.S. Centrum Żeglarski Szczecin. W klasie 470 Agnieszka Skrzypulec (SEJK POGOŃ Szczecin) z Irminą Mrózek – Gliszczynską (CHKŻ Chojnice) zajęły III miejsce.

Czytaj więcej...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015/04/29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przeczytaj: Puchar Świata w Hyerez

{gallery}2015/04/29{/gallery}
Zobacz: Rusza Puchar Świata w Hyeres
Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski w Szczecinie zaprasza rodziców dzieci zakwalifikowanych do ogólnopolskiego programu edukacji żeglarskiej „Energa Sailing na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 05.03.2015 (czwartek) o godz. 1630 na terenie Centrum Żeglarskiego, ul. Przestrzenna 21 w Szczecinie.

Proszę o dostarczenie dokumentów :

1. Deklaracji uczestnictwa w programie
2. Kwestionariusza osobowego
3. Oświadczenia
4. Zaświadczenia lekarskiego
5. Kopi polisy NNW dziecka

Koordynator Programu
Jacek Kierzek
Zobacz: zaproszenie dla szkół podstawowych w Szczecinie do udziału w programie Edu Energa Sailing.

Przewodniczący Komisji Sportu ZOZŻ
Koordynator Programu Edu Energa Sailing w Szczecinie
Jacek Kierzek


Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist z radością informuje, iż w dniu 9.02.2015 uzyskał oficjalną zgodę od Międzynarodowego Stowarzyszenia Klasy Optimist - IODA na przeprowadzenie Mistrzostw Świata Optimist 2015 w Dziwnowie. Dzięki współpracy z władzami Dziwnowa ta impreza żeglarska o najwyższej sportowej randze, mimo dotychczasowych trudności, nie zmieni akwenu rozgrywek i tak jak dotychczas planowano, odbędzie się na Zalewie Kamieńskim w dniach 26 sierpnia - 5 września 2015.

Czytaj więcej...

SEJK POGOŃ SZCZECIN PO LATACH PRZERWY REAKTYWUJE SEKCJĘ W KLASIE OPTIMIST . W DNIU 01.03.2015 O GODZINIE 12.00 NA TERENIE MARINY POGOŃ UL. PRZESTRZENNA 3 W SZCZECINIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE ORGANIZACYJNE SEKCJI KLASY OPTIMIST. WSZYSTKIE DZIECI I RODZICÓW ZPRASZAMY. ZAJĘCIA Z MŁODYMI ŻEGLARZAMI BĘDZIE PROWADZIŁ TRENER ZBIGNIEW MURASZKO WYCHOWAWCA CZOŁOWYCH ZAWODNIKÓW POLSKICH (AGNIESZKI SKRZYPULEC, TADEUSZA KUBIAKA).

SZCZEÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELAJĄ TRENERZY
ROBERT SILUK TEL. 609543505
ZBIGNIEW MURASZKO 604585168

    To będzie już trzecia edycja realizowanego od 2013 roku szerokiego, krajowego programuEnerga Sailing Edukacja, prowadzonego przez Polski Związek Żeglarski i Grupę ENERGA. Przypomnę, że celem Programu jest promowanie żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu i osobistego rozwoju, oraz odkrywania własnych pasji. Partnerami Programu są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist, a w 2015 roku projekt realizowany będzie na terenie ośmiu polskich miast: Olsztyna, Warszawy, Krakowa, Gdyni, Szczecina, Poznania, Wrocławia i Sopotu.

Czytaj więcej...

Początek strony