ZOZZ header
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2014/09/34 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2014/09/34 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

altW dniach 26-28.09. na wodach Jeziora Neufeldersee pod Wiedniem odbyły się, zaliczane do Pucharu Świata ISAF (Grade 3), otwarte mistrzostwa Austrii w match-racingu - Austrian Open. Załoga TeamBAKISTA, pomimo niezłej żeglugi w bardzo kapryśnych i nieprzewidywalnych warunkach małego jeziora, po wygraniu rundy kwalifikacyjnej w swojej grupie, nie zdołała na kolejnym etapie awansować do strefy medalowej, zajmując ostatecznie 7 miejsce. 
 
Nie udało się zatem poprawić wyniku sprzed roku, gdzie szczecinianie zajęli w Mistrzostwach Austrii 6 miejsce.
 
TeamBAKISTA startował w następującym składzie:
1) Maciej Gonerko - trymer żagli przednich,
2) Krzysztof Żełudziewicz - trymer grota/pitman,
3) Patryk Zbroja - sternik.
 
To jednak nie koniec zmagań regatowych w tym sezonie. Już w najbliższy weekend szczecinianie przystąpią do walki w 66 edycji Regat o Błękitną Wstęgę Jeziora Dąbie na jachcie "Tomahawk TeamBAKISTA".
 
Szczegóły można znaleźć na stronie organizatora tej imprezy: http://marinapogon.pl/2014/09/29/blekitna-wstega-na-koniec-sezonu/

w dniach 10-12.10 TeamBAKISTA weźmie udział w kolejnych regatach Pucharu Świata w match-racingu, tym razem w Hamburgu.
 
Sponsorem załogi TeamBAKISTA jest Spółka HORYZONT.
 
Jedną ze sztandarowych marek spółki jest doskonale znany nie tylko na polskim rynku sklep żeglarski BAKISTA, z główną bazą w Szczecinie. Oferta sklepu, to kilkadziesiąt tysięcy produktów najlepszych światowych i polskich producentów, (w tym regatowa odzież włoskiej marki SLAM),  atrakcyjne cen i jedyny w swoim rodzaju katalog, który można zamawiać również w sieci (bakista.pl). Spółka jest również jedynym w Polsce przedstawicielem prestiżowych marek jachtów żaglowych Hanse, Dehler, Moody, a także jachtów motorowych: Bella Boats i Fjord.
 
Partnerami załogi TeamBAKISTA są:
 
- Polish Match Tour (PMT) - pierwszy i jedyny w historii polskiego żeglarstwa cykl regat meczowych rozgrywany od 2007 roku. W sezonie 2014 cykl składa się 6 imprez, rozgrywanych na akwenach województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie, Świnoujściu, Wolinie i Kamieniu Pomorskim. Regaty zaliczane są do rankingu Pucharu Świata ISAF. W 2014 r. rozgrywana jest ósma edycja cyklu. Pierwszy raz w historii cyklu rozegrane zostaną dwie imprezy rangi mistrzowskiej. W lipcu w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Europy, a we wrześniu w Szczecinie - PMT organizuje Mistrzostwa Polski w match racingu. Dodatkowo dwie imprezy w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim zostały oficjalnymi kwalifikacjami do Alpari World Match Racing Tour.
 
- Enterprise Logistics - spółka transportowa z siedzibą w Reptowie k/Szczecina;
 
- Miasto Szczecin - team bierze udział w projekcie "Szczecin_z całego serca polecam. AMBASADOR" promującym markę SZCZECIN FLOATING GARDEN.
  
Partnerami medialnym załogi są: ogólnopolski magazyn "ŻAGLE" oraz zagle.com.pl

{gallery}2014/09/34{/gallery}
Początek strony