ZOZZ header
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2014/08/16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2014/08/16 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza sezonu regatowego 2014 - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w match-racingu!

Warto przypomnieć, że tym razem, to prestiżowe wydarzenie, dzięki staraniom i pozycji Polish Match Tour, pierwszy raz w historii organizowane zostanie na Pomorzu Zachodnim, a dokładniej na wodach Jeziora Dąbie w Szczecinie.
Najlepsi polscy żeglarze meczowi, w tym szczeciński TeamBAKISTA będą walczyć o medale MP w dniach od 4-7.09.2014 r.

Tymczasem w okresie przygotowawczym, poprzedzającym bezpośrednio to wydarzenie, TeamBAKISTA już w najbliższy weekend wystartuje w regatach w Berlinie organizowanych przez Potsdamer Yacht Club.

W międzynarodowej obsadzie znalazło się 10 załóg (żeglarzy z Australii, Brazylii, Holandii, Niemiec i Polski). W czasie trzydniowej imprezy organizatorzy zapewniają do dyspozycji zawodników znane z regat Berlin Match Race jednostki klasy Bavaria B-One (trzy osoby załogi, asymetryczny spinaker), przypominające nieco jachty klasy Laser SB20 lub polskie Skippi 650 Match.

Wyniki regat będzie można śledzić na bieżąco na oficjalnej stronie organizatora:
https://www.facebook.com/PotsdamerYachtClub.MATCHRACE

TeamBAKISTA wystartuje w następującym składzie:
Maciej Gonerko - trymer żagli przednich,
Krzysztof Żełudziewicz - trymer grota/pitman,
Patryk Zbroja - sternik.

Regaty Potsdamer Yacht Club Match Race traktowane są przez szczecinian przede wszystkim jako intensywny trening przed Mistrzostwami Polski. Mimo tego, załoga TeamBAKISTA, będąc niewątpliwie jednym z faworytów regat w Berlinie, zapowiada walkę o zwycięstwo!

Trzymajcie kciuki!


Sponsorem załogi TeamBAKISTA jest Spółka HORYZONT.

Jedną ze sztandarowych marek spółki jest doskonale znany nie tylko na polskim rynku sklep żeglarski BAKISTA, z główną bazą w Szczecinie. Oferta sklepu, to kilkadziesiąt tysięcy produktów najlepszych światowych i polskich producentów, (w tym regatowa odzież włoskiej marki SLAM), atrakcyjne cen i jedyny w swoim rodzaju katalog, który można zamawiać również w sieci (bakista.pl). Spółka jest również jedynym w Polsce przedstawicielem prestiżowych marek jachtów żaglowych Hanse, Dehler, Moody, a także jachtów motorowych: Bella Boats i Fjord.

Partnerami załogi TeamBAKISTA są:

- Polish Match Tour (PMT) - pierwszy i jedyny w historii polskiego żeglarstwa cykl regat meczowych rozgrywany od 2007 roku. W sezonie 2014 cykl składa się 6 imprez, rozgrywanych na akwenach województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie, Świnoujściu, Wolinie i Kamieniu Pomorskim. Regaty zaliczane są do rankingu Pucharu Świata ISAF. W 2014 r. rozgrywana jest ósma edycja cyklu. Pierwszy raz w historii cyklu rozegrane zostaną dwie imprezy rangi mistrzowskiej. W lipcu w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Europy, a we wrześniu w Szczecinie - PMT organizuje Mistrzostwa Polski w match racingu. Dodatkowo dwie imprezy w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim zostały oficjalnymi kwalifikacjami do Alpari World Match Racing Tour.

- Enterprise Logistics - spółka transportowa z siedzibą w Reptowie k/Szczecina;

- Miasto Szczecin - team bierze udział w projekcie "Szczecin_z całego serca polecam. AMBASADOR" promującym markę SZCZECIN FLOATING GARDEN,


Partnerami medialnym załogi są: ogólnopolski magazyn "ŻAGLE" oraz zagle.com.pl

{gallery}2014/08/16{/gallery}

Początek strony