ZOZZ header
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2014/04/29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2014/04/29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniach od 30.04. do 4.05.2014 r. na wodach Großer Plöner See w Plön w połowie drogi między Kilonią a Lubeką odbędą się podwójne regaty

Obie imprezy zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Świata w match-racingu ze współczynnikiem Grade 3. Na starcie pojawi się łącznie 14 załóg z Niemiec, Danii, Holandii, Włoch, Szwajcarii i Polski, w tym załoga T. Sadowskiego oraz szczeciński TeamBAKISTA Patryka Zbroi, który wystąpi w następującym składzie:

Maciej Gonerko - trymer żagli przednich,
Marcin Zubrzycki - dziobowy,
Krzysztof Żełudziewicz - trymer grota/pitman,
Patryk Zbroja - sternik;

Organizatorzy zapewniają uczestnikom start na jednakowych jednostkach brytyjskiej klasy Hunter 707 (ze spinakerami). Zapowiada się bardzo zacięta rywalizacja. Tym razem, TeamBAKISTA - zmobilizowany po pierwszej, wstępnej części sezonu - zaliczany jest do ścisłego grona faworytów w walce o podwójne podium.

Czy uda się ten status potwierdzić w czasie 5 dni ostrego ścigania się?
Trzymajcie kciuki!

Sponsorem załogi TeamBAKISTA jest Spółka HORYZONT.

Jedną ze sztandarowych marek spółki jest doskonale znany nie tylko na polskim rynku sklep żeglarski BAKISTA, z główną bazą w Szczecinie. Oferta sklepu, to kilkadziesiąt tysięcy produktów najlepszych światowych i polskich producentów, (w tym regatowa odzież włoskiej marki SLAM), atrakcyjne cen i jedyny w swoim rodzaju katalog, który można zamawiać również w sieci (bakista.pl). Spółka jest również jedynym w Polsce przedstawicielem prestiżowych marek jachtów żaglowych Hanse, Dehler, Moody, a także jachtów motorowych: Bella Boats i Fjord.

Partnerami załogi TeamBAKISTA są:

- Polish Match Tour (PMT) - pierwszy i jedyny w historii polskiego żeglarstwa cykl regat meczowych rozgrywany od 2007 roku. W sezonie 2014 cykl składa się 6 imprez, rozgrywanych na akwenach województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie, Świnoujściu, Wolinie i Kamieniu Pomorskim. Regaty zaliczane są do rankingu Pucharu Świata ISAF. W 2014 r. rozgrywana będzie ósma edycja cyklu. Pierwszy raz w historii cyklu rozegrane zostaną dwie imprezy rangi mistrzowskiej. W lipcu w Świnoujściu odbędą się Mistrzostwa Europy, a we wrześniu w Szczecinie Mistrzostwa Polski w match racingu. Dodatkowo dwie kolejne imprezy w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim zostały oficjalnymi kwalifikacjami do Alpari Match Racing Tour – oficjalnych mistrzostw świata.

- Enterprise Logistics - spółka transportowa z siedzibą w Reptowie k/Szczecina;

- Miasto Szczecin - team bierze udział w projekcie "Szczecin_z całego serca polecam. AMBASADOR" promującym markę SZCZECIN FLOATING GARDEN,

Partnerami medialnym załogi są:
- ogólnopolski magazyn "ŻAGLE" oraz zagle.com.pl

{gallery}2014/04/29{/gallery}

Początek strony