ZOZZ header

Szkol się z Centrum Żeglarskim [foto]Skute lodem jezioro Dąbie nie krzyżuje planów szczecińskiemu Centrum Żeglarskiemu. Pierwsze w roku 2018 szkolenie motorowodne rusza już 10 marca. Kurs zakończy się egzaminem na patent. Zdobyć go mogą osoby od 14. roku życia.(czytaj więcej)

Co daje kurs?
uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń długości;
uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych o długości do 12 m po morskich wodach wewnętrznych i pozostałych wodach morskich (do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej).

Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą pływać na łodziach z silnikami o mocy do 60 kW (80 KM).

Aby uzyskać patent sternika motorowodnego potrzebne jest :
ukończone 14 lat;
zgoda obojga rodziców w przypadku osoby niepełnoletniej;
zdanie egzaminu.

Czym pływamy?

Szkolenia motorowodne odbywają się na motorówce z silnikiem Honda 50 lub pontonie RIB. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowej godziny pływania na skuterze YAMAHA VXR, moc 160 kW, długość - 3,27, wysokość - 1,16, zanurzenie - 0,30.

Ile to kosztuje?

Koszt szkolenia to 500 zł (400 zł dla młodzieży uczącej się, po okazaniu dokumentu – legitymacji szkolnej/ studenckiej). Cena egzaminu to 250 zł, zaś patentu 50 zł.

Kiedy?

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 marca 2018 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej (budynek B3 nad wodą) w Centrum Żeglarskim przy ul. Przestrzennej 19 w Szczecinie. Terminy późniejszych zajęć będą ustalane indywidualnie, według potrzeb i możliwości, bezpośrednio z instruktorem.

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną, przez zakładkę „E-REKRUTACJA” na stronie internetowej CŻ: www.centrumzeglarskie.pl.

Pytania?

Na wszystkie chętnie odpowiedzą pracownicy Centrum Żeglarskiego – tel. 91 460 08 44 wew. 14, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Żeglarskiego!

Pozdrawiam,

Tomasz Owsik-Kozłowski
rzecznik prasowy miasta ds. żeglarstwa i turystyki

Początek strony