ZOZZ header
KONFERENCJA PRASOWA PROGRAMU ENERGA SAILING EDUKACJA W SZCZECINIE
(środa, 5 lutego 2014 r., godz. 14.00)
 
Szanowni Państwo,
Jako Regionalny Koordynator programu Energa Sailing Edukacja, w imieniu swoim oraz Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, a przede wszystkim sponsora programu, firmy Energa – chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na oficjalną konferencję prasową dotyczącą programu.
 
Obecnie prowadzony jest nabór do drugiej edycji Energa Sailing, po raz pierwszy odbywającego się na Pomorzu Zachodnim. Program jest skierowany do dzieci
w wieku 7-9 lat i całkowicie dla nich bezpłatny. Wszelkie szczegóły przekażemy podczas konferencji, która odbędzie się w świetlicy Centrum Żeglarskiego przy Przestrzennej 21 w Szczecinie.
Do Państwa dyspozycji, obok mnie, pozostaną Pan Zbigniew Zalewski, prezes Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, Pan Jacek Kierzek, koordynator projektu z ramienia ZOZŻ, Pan Jerzy Kaczor, Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego w Centrum Żeglarskim, a także instruktorzy, którzy poprowadzą zajęcia w ramach Energa Sailing. Gościem specjalnym konferencji będzie Agnieszka Skrzypulec – żeglarka i olimpijka, jednocześnie patron szczecińskiego programu.
Z poważaniem
Dyrektor Łukasz Pundyk

Początek strony