ZOZZ header

1 Magnolia Fot W.SeidlerCentrum Żeglarskie nad jeziorem Dąbie – największa szczecińska przystań i szkoła żeglarska – jak corocznie zaprasza na wakacyjną przygodę pod żaglami nie tylko dzieci i młodzież, ale też … dorosłych! Na tegoroczne lato oferują półkolonie, obozy, a także rejsy dla młodzieży i dorosłych, i to nie tylko na najbliższe wody, ale też na Zalew Szczeciński, i nawet na Bałtyk, na jachtach „Magnolia”, „Zryw” (na zdjęciach), i na innych! Codziennie działa tam także wypożyczalnia kajaków (czytaj więcej)

Tegoroczny kalendarz imprez Centrum Żeglarskiego jest mocno napięty, Przypomnę, że jachty „Urtica” i „Dar Szczecina” są już w Kłajpedzie, z uczniami szczecińskich szkół, w wokółbałtyckim „Rejsie Odkrywców – szlakiem miast partnerskich miasta Szczecin” (o czym już pisałem), a następnie wystartują z reprezentacją Szczecina w tegorocznych regatach The Tall Ships Races. Do kraju wrócą dopiero 1 września.

Zainteresowani wakacyjnym odpoczynkiem z Centrum Żeglarskim znajdą wszystkie informacje na stronie internetowej www.centrumzeglarskie.pl , by wybrać odpowiednią propozycję dla siebie. Wszelkich informacji na temat oferty letniej udzielają także pracownicy Centrum - ul. Przestrzenna 19 – tel. (91) 460-08-44, wew. 14 (wypoczynek), i wew. 50 (wypożyczalnia kajaków). Wakacje pod żaglami, z Centrum Żeglarskim – wakacje z przygodą…

Tekst i zdjęcia: Wiesław Seidler

 

Początek strony