Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

1Przed nami radosny czas Świąt Bożego Narodzenia, czas zwycięstwa Dobra nad Złem, czas oczekiwania na Nowy Rok 2018, rok 100-lecia naszej Niepodległości!!! Życzę wszystkim, aby ten rok był naprawdę dobry, aby Nasza Polska była dla nas, dla naszych dzieci i wnuków dobrą Polską, „aby Polska była Polską…”.

„Wypłyń na głębię…” - teraz żeglujemy ku lepszemu, razem, dobrym kursem, i tak życzę Koleżankom i Kolegom dalszych sukcesów w 2018 roku, zdrowia, wspaniałych i dalekich rejsów, pogody ducha, silnych wiatrów. Może dołącz do załogi „Daru Młodzieży” w wokółziemskim Rejsie Niepodległości, albo do regatowej podobnej załogi POLSKA100 Mateusza Kusznierewicza, lub do szczecińskiej wyprawy wokółbałtyckiej do miast partnerskich Szczecina? Lub zaplanuj swój własny Rejs Niepodległości 2018! Pomyślnych wiatrów!!!
Jesteśmy jedną wspólną żeglarską rodziną, pod banderami Polski, Szczecina i Pomorza Zachodniego. Tak trzymać!!!
Serdecznie pozdrawiam, z pokładu i z rei…


Wiesław Seidler - Sekretarz ZOZŻ

Boże Narodzenie 2017

Początek strony