Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

pobranePolski Związek Żeglarski zaprasza na bezpłatne szkolenie instruktorskie, realizowane w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing, przy udziale środków dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Szkolenie jest skierowane do animatorów żeglarstwa, chcących podnieść warsztat pracy oraz uzyskać uprawnienia Instruktora Sportu kl. II PZŻ. Zapraszamy przedstawicieli okręgowych związków żeglarskich, stowarzyszeń, klubów działających na rzecz rozwoju żeglarstwa w Polsce.

TERMIN:
Część I szkolenia odbędzie się w dniach 13-15 października 2017 r.
Część II szkolenia odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017 r.
MIEJSCE:
Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS w Gdańsku, ul. Stogi 21, 80-642 Gdańsk.
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 2 października 2017 r. za pośrednictwem FORMULARZA.
W razie pytań prosimy o kontakt z p. Maciejem Szafranem (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

UWAGA!
Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona do 20 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailowo przez organizatora. Brak otrzymania odpowiedzi na zgłoszenie oznaczać będzie brak potwierdzenia udziału w szkoleniu.
http://www.polsailing.pl/aktualnosci/szkolenie-kadr-instruktorskich-w-ramach-polsailing-2017-425.html

Początek strony