ZOZZ header

a regatyDzień dobry,

YACHT KLUB POLSKI SZCZECIN zaprasza na trzecią edycję regat YKP SZCZECIN CUP - imprezy powstałej z połączenia dwóch cieszących się długą tradycją i popularnością wyścigów: Regat o Puchar YKP SZCZECIN oraz Regat Oldtimerów EPIFANES TROPHY. Cykl regat pod szyldem YKP SZCZECIN CUP to dwudniowa impreza, która będzie odbywać się w drugi weekend września (w tym roku 09-10.09) na Jeziorze Dąbie. Pierwszego dnia (sobota 09.09) ścigamy się po wyznaczonej trasie do Lubczyny, gdzie wieczorem odbędzie się impreza żeglarska, koncert szantowy i grill dla uczestników. W niedzielę (10.09) wracamy do Szczecina, gdzie po południu w Marina' Club odbędzie się uroczyste zakończenie Regat oraz poczęstunek. Impreza przeznaczona jest dla jachtów z pomiarem KWR (trzy grupy) . Przewidziana jest też klasa Open podzielona na dwie grupy - jachty do i powyżej 8 metrów LOA. Oldtimery jako osobna klasa będą się ścigać tradycyjnie z przelicznikiem KLR.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w Regatach, na które można zgłaszać się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego (załącznik) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz osobiście w piątek 08.09 w siedzibie YKP SZCZECIN, przy ul. Przestrzennej 11 w godz. 17.00-19.00, tam też o godzinie 19.15 odbędzie się odprawa skiperów.

Do zobaczenia na regatach, Ahoj!

Zobacz: plakat, zgłoszenie.

Początek strony