Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

1W Szczecinie rusza Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej – Polsailing 2017. Program jest skierowany dla dziecie w wieku 7 – 10 lat i w całości jest dla nich bezpłatny. 

Miejsce realizacji jezioro Głębokie Szkółka Żeglarstwa –teren plaży.
Warunkiem uczestniczenia dzieci w programie jest wypełnienie zgłoszenia na stronie www.polsailing.pl lub www.pya.org.pl. Program jest w pełni finansowany ze środków MSiT oraz Polskiego Związku Żeglarskiego

Program edukacji żeglarskiej PolSailing - dzieci i młodzież pod żaglami dzięki PZŻ

PolSailing – projekt, którego celem jest promowanie żeglarstwa jako dyscypliny sportowej oraz sposobu rekreacji. Polski Związek Żeglarski tworzy system…
POLSAILING.PL

Zobacz: informacje.

Początek strony