Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

Polski Związek Żeglarski zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone funduszom Europejskim, realizowane w ramach strategii PZŻ na rzecz rozwoju i upowszechniania żeglarstwa.

Szkolenie jest skierowane organizacji pozarządowych, a w szczególności do przedstawicieli Okręgowych Związków Żeglarskich, stowarzyszeń, klubów, fundacji etc. działających na rzecz rozwoju żeglarstwa w Polsce. Odbędzie się 26 lipca w sali konferencyjnej w siedzibie PZŻ (al. Ks. J. Poniatowskiego 1 )
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 19 lipca włącznie, bezpośrednio na adres mailowy p.Macieja Szafrana: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie mailowe powinno zawierać następujące informacje:
• imię;
• nazwisko;
• numer kontaktowy;
• adres e-mail;
• nazwa organizacji;
• stanowisko/funkcja w organizacji:

UWAGA !
Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailowo przez organizatora.
Brak otrzymania odpowiedzi oznaczał będzie brak potwierdzenia udziału w szkoleniu.
Program załącznik pdf

Początek strony