Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

TSRSzczecin Profilowe 2Od dzisiaj „ambasadorami” szczecińskiego zlotu żaglowców mogą zostać członkowie internetowej społeczności. Użytkownicy facebooka zyskali możliwość regatowego „ozdabiania” swoich zdjęć i skorzystania z dedykowanych, zapraszających grafik.

Niedawno uruchomiona przez facebook platforma efektów kreatywnych pozwoliła na przygotowanie specjalnych nakładek, które za pomocą jednego kliknięcia zmienić mogą profilowe zdjęcia internautów, dodając im morskich akcentów. Tak przygotowana fotografia zawierać będzie także krótkie hasło „ZAPRASZAM NA #TOLSZIPY“.
By skorzystać z nakładki z żeglarskimi linami, kotwicą i sterem wystarczy wejść na stronę wydarzenia „Finał The Tall Ships Races 2017“ (http://bit.ly/2tcyrut) i wybrać przycisk „Użyj efektu kreatywnego“.
Inną możliwością jest ustawienie jednej z przygotowanych grafik jako zdjęcie profilowe lub zdjęcie w tle. Znaleźć je można w albumie „Pokaż, że jesteś z nami“ opublikowanym na oficjalnym fanpage’u imprezy (http://bit.ly/2tbOqIB). Każdy z obrazków nawiązuje do komunikacji regatowej, wykorzystując dobrze znane kolorystykę i logotyp. Na grafikach znajdują się krótkie hasła: „Do zobaczenia w Szczecinie!“, „Zapraszam do Szczecina“ czy „Nie mogę się doczekać!“.
Zachęcamy do tworzenia wspólnej internetowej społeczności skupionej wokół szczecińskiego finału regat i zapraszania wirtualnych (ale nie tylko!) znajomych do odwiedzenia naszego miasta od 5 do 8 sierpnia. Pomóc w tym może także oficjalny hashtag imprezy #TSRSzczecin.

Pozdrawiam,
Tomasz Owsik-Kozłowski
rzecznik prasowy finału regat TSR2017 w Szczecinie

Początek strony