Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

DSC07432Od 15 maja 2017 roku kapitan Krzysztof Krygier www.bluefin.pl udostępnił wyjątkową usługę w centrum Szczecina: Mieszkańcy i turyści mogą skorzystać z wyjątkowej okazji wypłynięcia jachtem żaglowym na Odrę, w rejonie Bulwarów i Wałów Chrobrego, oraz na akweny przyległe: Jez. Dąbie, Zalew Szczeciński lub nawet na Bałtyk (czytaj więcej)

Żagle w Sercu Szczecina

Od 15 maja 2017 roku szczeciński żeglarz Krzysztof Krygier www.bluefin.pl udostępnił wyjątkową usługę w centrum Szczecina: Mieszkańcy i turyści mogą skorzystać z wyjątkowej okazji wypłynięcia jachtem żaglowym na Odrę w rejonie Bulwarów i Wałów Chrobrego, oraz na akweny przyległe: Jez. Dąbie, Zalew Szczeciński lub nawet na Bałtyk

Oferta skierowana jest do osób niemających wcześniej styczności z żeglarstwem, jak również do osób posiadających doświadczenia w tym zakresie.
Wyjątkowość oferty polega na tym, że to pierwsza tego typu oferta w Szczecinie, wycieczka pod żaglami w porównaniu do tego samego typu usług świadczonych statkami motorowymi jest w pełni ekologiczna dla środowiska, a ponadto można ją odbyć w zupełnej ciszy bez uciążliwości związanych z hałasem i spalinami wytwarzanych przez ich silniki.
Starty rejsów odbywają się codziennie przy nabrzeżu Żeglugi Szczecińskiej na Bulwarze Piastowskim w okolicach Mostu Długiego i Restauracji Stockholm.
Zakres: wycieczki turystyczne, rejsy, doszkalanie i doskonalenie umiejętności żeglarskich, rejsy integracyjne lub okolicznościowe dla firm, inne na życzenie
W przypadku wycieczek pod żaglami istnieje możliwość zabrania do 4 osób
Dla tradycjonalistów udostępniamy również możliwość rejsu jachtem motorowym.
Rezerwacji wycieczek i rejsów można dokonać:
Telefonicznie pod numerem telefonu 601 233 434
mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub po prostu przyjść na Bulwar Piastowski osobiście
Odwiedź naszą stronę internetową www.bluefin.pl
Polub nasz Fan Page na Facebooku https://www.facebook.com/Bluefin.pl.Krzysztof.Krygier/
Zarówno mieszkańcy jak i turyści z pewnością odkryją w żeglowaniu z Bluefin.pl urok oglądania pięknego Szczecina z pokładu jachtu żaglowego lub motorowego
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty
Kpt. Krzysztof Krygier

Zobacz: informacje.

Początek strony