Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

Nagrody 2017Niebawem -15 lutego br. - upływa termin przyjmowania zgłoszeń kandydatów do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. To ostatnia szansa na wytypowanie nominowanych w każdej z 10 kategorii.
Pierwsze zgłoszenia wpłynęły do kapituły nagród zaraz po rozpoczęciu przyjmowania wniosków w styczniu br. Zainteresowanie nagrodami jest spore, co oznacza, że środowisko żeglarskie oczekiwało wprowadzenia tego typu wyróżnień. Z każdym dniem grono kandydatów się powiększa. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Żeglarskiej 25 marca w Starej Rzeźni.
(Więcej – do pobrania)

Propozycje nominowanych osób i instytucji zgłaszać mogą mieszkańcy Szczecina, województwa zachodniopomorskiego i Pomorza Przedniego, a w przypadku Nagrody imienia kapitana Ludomira Mączki także mieszkańcy całej Polski. Formularze zgłoszeniowe wraz z opisami kategorii znajdują się na stronie internetowej www.nagrodyzeglarskie.szczecin.pl. Opublikowany jest tam także regulamin, który mówi o zasadach przyznawania poszczególnych wyróżnień. (…)
Do zgłaszania kandydatów, prócz mieszkańców, uprawnieni są także członkowie kapituły oraz instytucje publiczne, związki, stowarzyszenia, fundacje, organizacje i kluby żeglarskie.
Zgłoszenia do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina przyjmowane są na formularzach stanowiących załącznik do Regulaminu (do pobrania na stronie internetowej nagród). Wnioski należy składać:
• elektronicznie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
oraz
• listownie – Żegluga Szczecińska Sp. z o. o., ul. Jana z Kolna 7, 71-603 Szczecin.
Lista nominowanych do Nagród zostanie podana do publicznej wiadomości do dnia 10 marca każdego roku i opublikowana na stronie internetowej Nagród Żeglarskich Szczecina.

Pozdrawiam,
Tomasz Owsik-Kozłowski
rzecznik prasowy

Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.
ul. Jana z Kolna 7, 71-603 Szczecin
tel. +48 517 423 577

Początek strony