ZOZZ header

Nagrody 2017Niebawem -15 lutego br. - upływa termin przyjmowania zgłoszeń kandydatów do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. To ostatnia szansa na wytypowanie nominowanych w każdej z 10 kategorii.
Pierwsze zgłoszenia wpłynęły do kapituły nagród zaraz po rozpoczęciu przyjmowania wniosków w styczniu br. Zainteresowanie nagrodami jest spore, co oznacza, że środowisko żeglarskie oczekiwało wprowadzenia tego typu wyróżnień. Z każdym dniem grono kandydatów się powiększa. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Żeglarskiej 25 marca w Starej Rzeźni.
(Więcej – do pobrania)

Propozycje nominowanych osób i instytucji zgłaszać mogą mieszkańcy Szczecina, województwa zachodniopomorskiego i Pomorza Przedniego, a w przypadku Nagrody imienia kapitana Ludomira Mączki także mieszkańcy całej Polski. Formularze zgłoszeniowe wraz z opisami kategorii znajdują się na stronie internetowej www.nagrodyzeglarskie.szczecin.pl. Opublikowany jest tam także regulamin, który mówi o zasadach przyznawania poszczególnych wyróżnień. (…)
Do zgłaszania kandydatów, prócz mieszkańców, uprawnieni są także członkowie kapituły oraz instytucje publiczne, związki, stowarzyszenia, fundacje, organizacje i kluby żeglarskie.
Zgłoszenia do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina przyjmowane są na formularzach stanowiących załącznik do Regulaminu (do pobrania na stronie internetowej nagród). Wnioski należy składać:
• elektronicznie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
oraz
• listownie – Żegluga Szczecińska Sp. z o. o., ul. Jana z Kolna 7, 71-603 Szczecin.
Lista nominowanych do Nagród zostanie podana do publicznej wiadomości do dnia 10 marca każdego roku i opublikowana na stronie internetowej Nagród Żeglarskich Szczecina.

Pozdrawiam,
Tomasz Owsik-Kozłowski
rzecznik prasowy

Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.
ul. Jana z Kolna 7, 71-603 Szczecin
tel. +48 517 423 577

Początek strony