Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.

weryfikacja licencji sedziowskich 48106b39 855x590Kolegium Sędziów PZŻ informuje, że wszyscy sędziowie PZŻ muszą odnowić swoje licencje, by móc sędziować regaty.

W tym celu,  zgodnie z uchwałą Kolegium Sędziów PZŻ nr 1/2017 z dnia 14.01.2017 r., należy nadesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.wypełniony wniosek o weryfikację licencji, stosownie do posiadanej klasy:

Wnioski są w aktywnym pdf - należy ściągnąć je na swój dysk, wypełnić, zapisać i załączyć do wiadomości pocztowej. Tylko wnioski w formie elektronicznej będą rozpatrywane.


Przesłanie wniosku nie jest jednoznaczne z otrzymaniem licencji. W przypadku pozytywnej weryfikacji sędzia otrzyma mailem zatwierdzony wniosek wraz z informacją o sposobie dalszego postępowania. W przypadku weryfikacji negatywnej otrzyma uzasadnienie decyzji wraz z zalecanymi dalszymi krokami.

Źródło PZŻ  http://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/news/weryfikacja-licencji-sedziowskich

Początek strony