Logo ZOZŻ

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski  

ul. Dworcowa 19 pok. 102, 70-206 Szczecin
telefony: +48 914347648, +48 918128271
e-mail: biuro@zozz.com.pl 

 

 

Witamy na oficjalnej stronie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w Szczecinie, na której chcemy przedstawiać przeszłą i bieżącą działalność Okręgowego Związku Żeglarskiego, jak również - dorobek klubów i sekcji żeglarskich w nim zrzeszonych.

ZOZŻ zrzesza 50 klubów żeglarskich, a co najważniejsze - są to kluby prowadzące ożywioną działalność żeglarską w tym regatową w różnych środowiskach, także środowisku dzieci i młodzieży. W okręgu naszym organizowane jest corocznie ok. 50 imprez regatowych dla jachtów balastowych.
  1. 1Witam

    Zapraszam do czytania kolejnego numeru "Żagli". Zapraszam na portal "Żagli", polecam artykuł "Opłynął świat walcząc z chorobą. Stulecie urodzin Leonida Teligi". Po tym artykule jest moje wspomnienie z moich rejsów na jachcie "Opty" w roku 1973. To była moja największa żeglarska przygoda, pomiędzy Leonidem Teligą a mną nikt nie pływał na "Opty", a po mnie też niewielu, bo w kolejnym roku jacht trafił do Muzeum Morskiego w Tczewie. 
    Przesyłam pozdrowienia. Piotr Stelmarczyk

 

  1. Aktualności

Oto jachty roku 2017 w Polsce! Do siódmej już edycji naszego konkursu Leatherman Jacht Roku 2017 w Polsce - Leatherman Polish Yacht of The Year 2017, producenci i importerzy zgłosili ...

  1. Morze

W roku 2017 mija setna rocznica urodzin Leonida Teligi, który przyszedł na świat 28 maja 1917 r. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć sylwetkę tego wielkiego żeglarza, wieloletniego członka zespołu redakcyjnego

Początek strony